Event Online Session

Pierwsza edycja 🎥„Event Online Session”🎙 odbyła się 4 lutego 2021 r. 

Lubelskie Centrum Konferencyjne wspólnie z partnerami zorganizowało wydarzenie, które pozwoliło spojrzeć na spotkania online z perspektywy różnych obszarów i funkcji. Praktycznymi case studies, wiedzą i doświadczeniem podzielili się m.in. eksperci z obiektów konferencyjnych, specjaliści HR, agencje marketingowe czy też konferansjerzy. Podczas paneli dyskusyjnych omawiano, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać eventy online dla celów firmy. W programie znalazła się także część artystyczna – improwizowany występ Dolara oraz koncert Lubelskiej Orkiestry Muzyki Rozrywkowej FeelHarmonia.

Druga edycja 🎥„Event Online Session”🎙 planowana jest na 24 lutego 2022 r. 

Czy Lubelskie Centrum Konferencyjne wraz z partnerami znowu nada ton realizacjom on-line na ten rok?

Czy druga edycja będzie takim samym, a może większym sukcesem jak pierwsza?

✔️ Planujesz wydarzenia na nadchodzący rok, ale nie wiesz jaką wybrać formułę – face2face, hybryda, a może sam online? 

✔️ Od czego zacząć?

✔️ Czy wiesz jak zaangażować swoich uczestników?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas 2 edycji wirtualnego  "🎥Event Online Session🎙"  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. 
24 lutego o 13:00 podzielimy się wiedzą, będziemy się wzajemnie inspirować oraz dawać praktyczne porady i „online-hacki”. W tym roku skupimy się na tym co przyniosły nam ograniczenia w wydarzeniach f2f. 
Z pewnością uczestnicy wydarzeń stali się znacznie bardziej wymagający. Nastąpił pewien przesyt spowodowany mnogością i wyborem pomiędzy eventami online. Może popadliśmy w jakąś rutynę?
Event Online Session przywróci onlineowy entuzjazm zarówno twórcom, organizatorom jak i przede wszystkim uczestnikom.  

✔️ spotkasz się z rzecznikami prasowymi, którzy opowiedzą jak konferencje prasowe online pomogły dotrzeć do całej rzeszy nowych odbiorców,

✔️ powiemy o trendach w grafikach na 2022,

✔️ sprawdzisz możliwości impro w onlinie,

✔️ porozmawiamy o  doświadczeniach zdobytych przez organizatorów wydarzeń – zarówno  tych pozytywnych jak i wpadkach „na żywo”,

✔️ pokażemy, dobrą lubelską muzykę.

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl