Wydarzenia Otwarte

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie powraca ze spektaklem  pt. “Zapora. Nigdy się nie poddamy!” w reżyserii Marcina Wąsowskiego.
Widowisko przedstawia trudne losy majora Hieronima Dekutowskiego „Zapory”, cichociemnego, legendarnego dowódcy oddziałów partyzanckich Armii Krajowej na Lubelszczyźnie. Spektakl przykuwa uwagę surową scenografią, wsparciem multimedialnym oraz muzyką z charakterystyczną gitarową adaptacją aranżacji przedwojennych szlagierów i piosenek partyzanckich.
 

Najbliższy spektakl 9 listopada (środa) o godzinie 18:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Wymagana jest jednak wczesniejsza REJESTRACJA:

Poniższy link stanowi przekierowanie do wiadomości automatycznej. Aby dokonać rejestracji proszę o uzupełnienie wiadomości automatycznej  o następujące informacje: Ilość osób biorących udział w spektaklu,  imię i nazwisko osoby zgłaszajacej oraz telefon kontaktowy. Następnie proszę o wysłanie wiadomości na podany adres:

📩 Zgłoszenie na spektakl "Zapora. Nigdy się nie poddamy!

Udział Państwa zostanie potwierdzony e-mailem zwrotnym na adres, z którego zostało przesłane zgłoszenie. W przypadku całkowitego braku miejsc otrzymacie Państwo informację zwrotną o całkowitym braku mijesc. 

OŚWIADCZENIE RODO na cele udziału w spektaklu ZAPORA NIGDY SIĘ NIE PODDAMY w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl