Dojazd do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego

Ogromnym atutem lokalizacji Lubelskiego Centrum Konferencyjnego jest świetny dojazd. Dzięki położeniu w centrum miasta możliwe jest sprawne i szybkie dotarcie do obiektu niezależnie od wybranego środka transportu. Doskonała lokalizacja obiektu pozwala na szybki i sprawny dojazd zarówno z dworców PKP i PKS, jak i z Portu Lotniczego Lublin w Świdniku.

Do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego można sprawnie dojechać z Dworca PKS, znajdującego się na Podzamczu, korzystając z wielu linii Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dworzec PKS dzięki wielu połączeniom jest doskonale skomunikowany z Warszawą. Z dworca PKS łatwo można dotrzeć do LCK autobusami MPK nr 2, 4, 10, 18, 31 lub 57.

Dojazd z Portu Lotniczego do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego zajmuje ok. 25-30 minut. Komunikację zapewniają m.in. połączenia kolejowe oraz autobusowe dopasowane do rozkładu lotów samolotów. Dzięki temu podróż z lotniska przebiega sprawnie i szybko. Połączenie kolejowe POLREGIO PS umożliwia dotarcie do Dworca PKP. Następnie wystarczy wsiąść do autobusu linii nr 13 lub 30, które mają przystanek przy Al. Racławickich (Ogród Saski). Autobus MPK nr 5 umożliwia dotarcie z Portu Lotniczego Lublin do Dworca PKS, z którego łatwo można dotrzeć do LCK autobusami MPK nr 2, 4, 10, 18, 31 lub 57.

To najważniejsza stacja kolejowa na terenie Lublina znajdująca się przy placu Dworcowym. Przy dworcu znajduje się pętla trolejbusowa linii 150, lub autobusy MPK linii nr 13 lub 30, zapewniające bezpośrednie połączenie z centrum miasta i LCK. Trasa z dworca do obiektu nie zajmuje dłużej niż 15 minut.

W obrębie 50 m od budynku Lubelskiego Centrum Konferencyjnego znajdują się 3 parkingi pozwalające na wygodne zaparkowanie samochodu. Klienci skorzystać mogą z podziemnego parkingu LCK liczącego 45 miejsc postojowych. Dodatkowo miejsca parkingowe Urzędu Marszałkowskiego oraz całodobowy parking podziemny przy sąsiednim Centrum Spotkania Kultur liczący ok. 200 miejsc postojowych.

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl