Poland Business Run 2.0

Rok temu o tej porze przeżywaliśmy mocno temat zapisów na bieg w Lublinie, żyliśmy rejestracją biegaczy i kolejnymi pokonanymi rekordami. W tym roku, z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną Poland Business Run, odbędzie się w nowej, bezpiecznej formie. Wszystko po to by wciąż integrować biznes w słusznym celu i nie zostawić bez wsparcia osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapisy dla wszystkich biegaczy ruszają 27 maja i potrwają dokładnie 2 tygodnie, do 10 czerwca. Ze względów bezpieczeństwa nie zgromadzimy się tak jak do tej pory na Placu Teatralnym i nie pobiegniemy razem wszystkimi drużynami. W tym roku każdy biegacz wytyczy wymagany odcinek (4 km) samodzielnie, w wybranej przez siebie lokalizacji. Każda drużyna (5 osób) otrzyma pakiet startowy za pomocą przesyłki kurierskiej, a określony dystans przebiegnie w dozwolonej grupie, według przepisów obowiązujących w dniu biegu.
Dedykowana aplikacja podsumuje wyniki biegaczy i pokaże je w klasyfikacji generalnej. Całą imprezę skomentuje Fundacja Poland Business Run z centrum w Krakowie, łącząc się z biegaczami, beneficjentami i sponsorami podczas streamingu live.

Mimo nowej sytuacji, Lubelskie Centrum Konferencyjne zamierza integrować biznes w słusznym celu - zarówno biegaczy, jak i firmy gotowe wesprzeć inicjatywę w roli sponsora. Chcemy, by pomoc trafiła do możliwie największej liczby osób z niepełnosprawnościami i po amputacji. 

Charytatywna sztafeta startuje 6 września!
Zapraszamy do zapisów!


Wszelkie informacje dotyczące biegu i zapisów na stronie polandbusinessrun.pl
 

bip
Zobacz Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK w serwisie mojekonferencje.pl